Firma PHUT Siembida

Nasze usługi i niezawodne działanie jest cenione w całej Polsce. Staramy się by nasze usługi były w najwyższej jakości i w pełni spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Nasza firma na rynku funkcjonuje nieprzerwanie od 2001 roku. Jest firmą jednoosobową. Działalność rozpoczynaliśmy od sprzedaży pasz dla zwierząt. W następnym etapie w sprzedaży detalicznej zostały wprowadzone nawozy i węgiel. Dążąc do efektywnego rozwoju firmy rozpoczeliśmy skup owoców miękkich jak i również skup płodów rolnych takich jak zboże. W tej chwili posiadamy dwa punkty magazynowe. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową na terenie całej Polski. W obecnej chwili współpracujemy z największymi i najbardziej cenionymi w kraju producentami w branży, poszerzając systematycznie rekomendowane przez naszych klientów produkty, które są skuteczne i sprawdzone w praktyce. Narzędziem osiągającym powyższe cele jest odpowiedni system ofert i zarządzania. Zapewniamy skuteczność i szybkość zlecenia. Liczymy na współpracę i zadowolenie z naszych usług.

Co nas wyróznia?

a

Długoletnie doświadczenie

Pozwala nam przygotować dla Państwa asortyment, który cechuje się wysoką jakością, a także dopasowany jest do potrzeb Klientów.

b

Konkurencyjna cena

Nasi stali klienci zawsze mogą liczyć na dodatkowe rabaty i promocje.

c

Solidni pracownicy i obsługa

Mamy zaufanych pracowników, krórzy pomogą naszym klientow i przedstawią najlepszą ofertę dla nich. Nasza firma jest dobrze zaopatrzona, a na towar i realizację zamówień nie trzeba czekać tygodniami...