Hej Targi Kielce! #Agrotech 2024

Z ogromną przyjemnością informujemy, że firma PHUT Siembida po raz pierwszy weźmie udział w targach Agrotech w Kielcach! To wyjątkowe wydarzenie jest jednym z najważniejszych spotkań branży rolniczej w Polsce, a my nie możemy się doczekać, aby się z Państwem spotkać i zaprezentować naszą ofertę.

Kiedy i gdzie?
Targi odbędą się w dniach 8-10.03.2024, w Centrum Targowym w Kielcach. Znajdziecie nas na stoisku numer H-64, gdzie nasi eksperci będą do Waszej dyspozycji przez cały czas trwania targów.

Co dla Was przygotowaliśmy?
Przygotowaliśmy szeroką gamę informacji o naszych usługach i produktach, w tym o skupie zbóż i owoców, sprzedaży nawozów, materiałach budowlanych oraz usługach transportowych. Będzie to doskonała okazja, aby z bliska poznać naszą ofertę i porozmawiać o możliwościach współpracy.

Liczne gadżety czekają!
Ale to nie wszystko! Dla odwiedzających nasze stoisko przygotowaliśmy liczne gadżety i niespodzianki. Nie zabraknie również konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, które z pewnością umilą czas spędzony na naszym stoisku.

Dlaczego warto nas odwiedzić?
Targi Agrotech to nie tylko możliwość zapoznania się z naszą ofertą, ale również świetna okazja do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych, wartościowych kontaktów biznesowych. Wierzymy, że nasze zaangażowanie w rozwój zrównoważonego rolnictwa i nowoczesne rozwiązania znajdą odzwierciedlenie w potrzebach i oczekiwaniach odwiedzających.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego stoiska na Targach Agrotech w Kielcach. To będzie dla nas zaszczyt móc się z Państwem spotkać i porozmawiać. Do zobaczenia!

PHUT Siembida Marek – Nasza pasja, Twoje zboże, Wspólny sukces.

———————————————— Aktualizacja po targach ————————————————-

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na targach Agrotech w Kielcach! To był dla nas niezwykle inspirujący i owocny czas, pełen ciekawych spotkań i rozmów. Nasz zespół był bardzo zadowolony z możliwości dzielenia się naszymi produktami i usługami oraz nawiązywania nowych kontaktów biznesowych.

Chcielibyśmy podzielić się kilkoma zdjęciami z naszego udziału na targach, abyście mogli zobaczyć atmosferę i aktywność na naszym stoisku.

Zdjęcia przedstawiają naszych ekspertów obsługujących odwiedzających, prezentujących nasze produkty. Widzicie również liczne gadżety i nagrody, które przygotowaliśmy dla naszych gości.

Dziękujemy jeszcze raz za zainteresowanie naszą ofertą i za miłe spotkania. Już teraz nie możemy się doczekać kolejnych targów i szansy na ponowne spotkanie z Państwem!

PHUT Siembida Marek – Nasza pasja, Twoje zboże, Wspólny sukces.

Jedna odpowiedź do „Hej Targi Kielce! #Agrotech 2024”

  1. Awatar Stacy Tarnow

    Everyone loves it when individuals come together and share
    opinions. Great website, keep it up!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *